Durakta Gizemli Buluşma

Sayfamızda Durakta Gizemli Buluşma isimli içerik Hikayeler kategorisinde Admin tarafından kaleme alınmıştır.

Durakta Gizemli Buluşma

Bulutlu bir akşamda, Eskişehir'de bir otobüs durağında beş farklı insanın yolu kesişti. Ayşe, Emre, Zeynep, Mehmet, ve Hasan, rastlantısal olarak durağın etrafında toplandılar, gözleri durağın kapısına odaklıydı.
Ayşe, karanlıkta parlayan bir keman taşıyordu, bu sıradışı görünümü ile dikkat çekiyordu. Emre, öğrenci olmasına rağmen kasvetli bir ifadeyle duraktaki insanları gözlüyordu. Zeynep, gizemli bir gülümsemeyle etrafı izliyordu. Mehmet, dizüstü bilgisayarını açıp klavyeye dokunuyordu. Hasan ise derin düşüncelere dalmış, bir defteriyle koltukta oturuyordu.

Durak sessizdi, ama gerginlik havada asılıydı. Ayşe, bir anın içgüdüsel olarak bu insanları bir araya getirdiğini düşündü. Birbirlerine yabancıydılar, ama bu buluşma birçok gizemi beraberinde getiriyordu.

Birden otobüs gelmeye başladı ve insanlar hızla sıraya girdi. Emre, Zeynep'e yaklaştı ve sessizce, "Durakta bir şeyler oluyor gibi hissediyorum," dedi.

Zeynep başını salladı ve gözlerini Mehmet'e çevirdi. Mehmet, bilgisayarından başını kaldırdı ve "Durakta neler oluyor?" diye sordu.

Ayşe, kemanını sessizce çalmaya başladı, melodisi havada gerginliği daha da arttırdı. Hasan, defterini açtı ve bir şeyler yazmaya başladı.

Sonunda, otobüs geldi ve insanlar binmeye başladı. Her biri birbirine teşekkür ederek otobüse bindi.

Ancak, otobüs ilerledikçe, durağın etrafında yaşanan bu gizemli buluşmanın bir tesadüf olmadığını anladılar. Ayşe'nin melodisi, garip bir şekilde otobüsün içinde yankılanmaya başladı ve insanlar tedirgin oldu.

Birdenbire, Emre'nin dizüstü bilgisayarı kendi kendine açıldı ve ekran üzerinde "Güven Sorunu" yazısı belirdi. Mehmet, bilgisayarın başında donakaldı.

Hasan, defterinde yazdıklarını gözden geçirirken, durağın yakınında büyük bir olayın planlandığını fark etti.

Otobüs durduğunda, beş farklı insanın gözleri bulanık bir şekilde etrafa bakındı. Onları bir araya getiren rastlantı bir oyunun parçasıydı ve bu oyunun sonuçları büyük bir gizem taşıyordu.
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 728 görüntüleme aldı.
İçeriğe ilk yorumu siz bırakın! :)

İçeriğe Yorum Yapın

İÇERİKLER

Durakta Gizemli Buluşma
01-10-2023
Durakta Gizemli Buluşma

Bulutlu bir akşamda, Eskişehir'de bir otobüs durağında beş farklı insanın yolu kesişti. Ayşe, Emre, Zeynep, Mehmet, ve Hasan, rastlantısal olarak durağın etrafında toplandılar, gözleri durağın kapısına odaklıydı.

Devamı..
Dil Öğrenme Serüvenim: Kültürler Arası Köprüler Kuruyorum!
19-08-2023
Dil Öğrenme Serüvenim: Kültürler Arası Köprüler Kuruyorum!

Bugün sizlere, İngilizce öğrenme serüvenimdeki son gelişmelerden bahsetmek istiyorum. Almanca öğrenme yolculuğumun dördüncü ünitesini başarıyla tamamladım! Bu ünitede "Where You're From" yani "Nerelisiniz?" ve "Talk About Work" yani "İş Hakkında Konuşma" konularına odaklandım. Bu süreçte edindiğim notları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Devamı..
Gülmedi Kaderim
12-08-2023
Gülmedi Kaderim

Yazılmış yazılan silinmez kara
Hicran ateşinden her yanım kara
Kıyametim kopmuş, çektiler dara
Gülmedi kadem gideni getir

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler

Konu ve İçeriklerine Göre Demli Sözler..

Adalet Aile Sözleri Akıl Amaç Araç Arkası Sözler Aşk Sözleri Atasözü Ayrılık Baba Sözler Ben Söylemiştim Bilgelik Bilim Bilinç Çevre - Tabiat Çılgın Sözler Çözüm ve Düşünce Değişim Deneyim Denge ve Fırsat Dikkat ve Eylem Dini Sözler Dostluk Sözleri Düşündürücü Duvar Yazıları Duygusal Sözler Ekonomi Sözleri Eleştirel Empati Farklılık Gazel Gereksiz Gülümsemek Hata Hayal Gücü Hz. Muhammed (sav) Sözleri İçsel Sözler İfade İhanet İlham Verici İmtihan İnsan İlişkileri İntikam Kapak Sözler Kişisel Gelişim Kötülük Mantık Mevlana Sözleri Mustafa Kemal Atatürk Mutluluk Müzikle İlgili Sözler Öğüt Verici Sözler Ölümle İlgili Sözler Öngörü Önyargı Sabır Sağlık Sanat Şiirsel Söz Sorular Stres Susma Tartışma Tevazu Vatan Sözleri Yalnızlık Yaşam Zaman Zeka Zorluk

Biyografiler

Metin Emir
Metin Emir

Araştırmacı, Gazeteci, Borsa İstihbaratçısı

Mehmet Şimşek
Mehmet Şimşek

Ekonomist, Siyasetçi, Hazine ve Maliye Bakanı

Rowan Sebastian Atkinson
Rowan Sebastian Atkinson

İngiliz, Aktör, Komedyen, Yazar

Tina Turner
Tina Turner

Şarkıcı, Müzisyen, Dansçı, Aktris, Yazar ve Moda ikonu

Abdulkadir Tekin
Abdulkadir Tekin

Avukat - Milletvekili Adayı

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q