Durakta Gizemli Buluşma

Sayfamızda Durakta Gizemli Buluşma isimli içerik Hikayeler kategorisinde Admin tarafından kaleme alınmıştır.
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: hbr_ad in <b>/home/demlisozler/public_html/public/haber-detay-icerik_tr.php</b> on line <b>19</b><br />

Durakta Gizemli Buluşma

Bulutlu bir akşamda, Eskişehir'de bir otobüs durağında beş farklı insanın yolu kesişti. Ayşe, Emre, Zeynep, Mehmet, ve Hasan, rastlantısal olarak durağın etrafında toplandılar, gözleri durağın kapısına odaklıydı.
Ayşe, karanlıkta parlayan bir keman taşıyordu, bu sıradışı görünümü ile dikkat çekiyordu. Emre, öğrenci olmasına rağmen kasvetli bir ifadeyle duraktaki insanları gözlüyordu. Zeynep, gizemli bir gülümsemeyle etrafı izliyordu. Mehmet, dizüstü bilgisayarını açıp klavyeye dokunuyordu. Hasan ise derin düşüncelere dalmış, bir defteriyle koltukta oturuyordu.

Durak sessizdi, ama gerginlik havada asılıydı. Ayşe, bir anın içgüdüsel olarak bu insanları bir araya getirdiğini düşündü. Birbirlerine yabancıydılar, ama bu buluşma birçok gizemi beraberinde getiriyordu.

Birden otobüs gelmeye başladı ve insanlar hızla sıraya girdi. Emre, Zeynep'e yaklaştı ve sessizce, "Durakta bir şeyler oluyor gibi hissediyorum," dedi.

Zeynep başını salladı ve gözlerini Mehmet'e çevirdi. Mehmet, bilgisayarından başını kaldırdı ve "Durakta neler oluyor?" diye sordu.

Ayşe, kemanını sessizce çalmaya başladı, melodisi havada gerginliği daha da arttırdı. Hasan, defterini açtı ve bir şeyler yazmaya başladı.

Sonunda, otobüs geldi ve insanlar binmeye başladı. Her biri birbirine teşekkür ederek otobüse bindi.

Ancak, otobüs ilerledikçe, durağın etrafında yaşanan bu gizemli buluşmanın bir tesadüf olmadığını anladılar. Ayşe'nin melodisi, garip bir şekilde otobüsün içinde yankılanmaya başladı ve insanlar tedirgin oldu.

Birdenbire, Emre'nin dizüstü bilgisayarı kendi kendine açıldı ve ekran üzerinde "Güven Sorunu" yazısı belirdi. Mehmet, bilgisayarın başında donakaldı.

Hasan, defterinde yazdıklarını gözden geçirirken, durağın yakınında büyük bir olayın planlandığını fark etti.

Otobüs durduğunda, beş farklı insanın gözleri bulanık bir şekilde etrafa bakındı. Onları bir araya getiren rastlantı bir oyunun parçasıydı ve bu oyunun sonuçları büyük bir gizem taşıyordu.
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 902 görüntüleme aldı.
İçeriğe ilk yorumu siz bırakın! :)

İçeriğe Yorum Yapın

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler

Konu ve İçeriklerine Göre Demli Sözler..

Acı Adalet Ahlak Aile Sözleri Akıl Allah (cc) Amaç Anın Değeri Araç Arkası Sözler Aşk Sözleri Atasözü Ayrılık Baba Sözler Ben Söylemiştim Bilgelik Bilim Bilinç Çevre - Tabiat Çılgın Sözler Çözüm ve Düşünce Değişim Deneyim Denge ve Fırsat Dikkat ve Eylem Dini Sözler Dostluk Sözleri Dua Düşündürücü Duvar Yazıları Duygusal Sözler Eğer Eğitim Ekonomi Sözleri Eleştirel Empati Farklılık Gazel Gereksiz Gülümsemek Hata Hayal Gücü Hz. Muhammed (sav) Sözleri İçsel Sözler İfade İhanet İlham Verici İmtihan İnsan İlişkileri İntikam Kapak Sözler Kişisel Gelişim Kötülük Mantık Mevlana Sözleri Mustafa Kemal Atatürk Mutluluk Müzikle İlgili Sözler Öğüt Verici Sözler Ölümle İlgili Sözler Öngörü Önyargı Sabır Sağlık Sanat Şiirsel Söz Sorular Stres Susma Tartışma Tevazu Vatan Sözleri Yalnızlık Yaşam Zaman Zeka Zorluk

Biyografiler

Luis Alvarez Hayatı ve Sözleri
ABD, Fizikçi
6.13.1911 - 1.9.1988
Luis Alvarez

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q