25 Eylül 2023 - Pazartesi
Bu sayfa Mevlana tarafından söylenen; " Görmeyince tükenseydi sevgiler, insan varlığı boyunca görmediği Rabbine böylesi muhabbet duyar mıydı? " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Mevlana hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Görmeyince tükenseydi sevgiler, insan varlığı boyunca görmediği Rabbine böylesi muhabbet duyar mıydı? - Mevlana

Mevlana şöyle söylemiş:
Görmeyince tükenseydi sevgiler, insan varlığı boyunca görmediği Rabbine böylesi muhabbet duyar mıydı?


Önemli : "Görmeyince tükenseydi sevgiler, insan varlığı boyunca görmediği Rabbine böylesi muhabbet duyar mıydı?" sözünün Mevlana sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1162 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Mevlana kimdir?

Mevlana Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Mevlana söylemiş olduğu Görmeyince tükenseydi sevgiler, insan varlığı boyunca görmediği Rabbine böylesi muhabbet duyar mıydı? sözünden ve yine Mevlana tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex