28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Florence Nightingale tarafından söylenen; " Tanrının en değerli armağanı olan hayat, çok defa hemşirenin ellerine terk edilmiştir. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Florence Nightingale hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Tanrının en değerli armağanı olan hayat, çok defa hemşirenin ellerine terk edilmiştir. - Florence Nightingale

Florence Nightingale şöyle söylemiş:
Tanrının en değerli armağanı olan hayat, çok defa hemşirenin ellerine terk edilmiştir.


Önemli : "Tanrının en değerli armağanı olan hayat, çok defa hemşirenin ellerine terk edilmiştir." sözünün Florence Nightingale sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 2015 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Florence Nightingale kimdir?

Florence Nightingale Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Florence Nightingale söylemiş olduğu Tanrının en değerli armağanı olan hayat, çok defa hemşirenin ellerine terk edilmiştir. sözünden ve yine Florence Nightingale tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex