28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Timurtaş Uçar tarafından söylenen; " Piyango çıkarsa fakirlere yardım edecekmiş. Hadi oradan şerefsiz herif! Sidikle abdest alınır mı? " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Timurtaş Uçar hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Piyango çıkarsa fakirlere yardım edecekmiş. Hadi oradan şerefsiz herif! Sidikle abdest alınır mı? - Timurtaş Uçar

Timurtaş Uçar şöyle söylemiş:
Piyango çıkarsa fakirlere yardım edecekmiş. Hadi oradan şerefsiz herif! Sidikle abdest alınır mı?


Önemli : "Piyango çıkarsa fakirlere yardım edecekmiş. Hadi oradan şerefsiz herif! Sidikle abdest alınır mı?" sözünün Timurtaş Uçar sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 896 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Timurtaş Uçar kimdir?

Timurtaş Uçar Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Timurtaş Uçar söylemiş olduğu Piyango çıkarsa fakirlere yardım edecekmiş. Hadi oradan şerefsiz herif! Sidikle abdest alınır mı? sözünden ve yine Timurtaş Uçar tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex