25 Eylül 2023 - Pazartesi
Bu sayfa Jean Christophe Grange tarafından söylenen; " Ne kadar değişirsen değiş.. İlk nerede mutlu olduysan, hep oraya çevirirsin kafanı. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Jean Christophe Grange hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Ne kadar değişirsen değiş.. İlk nerede mutlu olduysan, hep oraya çevirirsin kafanı. - Jean Christophe Grange

Jean Christophe Grange şöyle söylemiş:
Ne kadar değişirsen değiş.. İlk nerede mutlu olduysan, hep oraya çevirirsin kafanı.


Önemli : "Ne kadar değişirsen değiş.. İlk nerede mutlu olduysan, hep oraya çevirirsin kafanı." sözünün Jean Christophe Grange sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1573 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Jean Christophe Grange kimdir?

Jean Christophe Grange Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Jean Christophe Grange söylemiş olduğu Ne kadar değişirsen değiş.. İlk nerede mutlu olduysan, hep oraya çevirirsin kafanı. sözünden ve yine Jean Christophe Grange tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex