Doğru insan, yanlış zaman. Doğru zaman, yanlış insan. İşte hayat böyle oyunlar oynar her zaman.
Paul Auster - Paul Auster Paul Auster

Bu sayfa Paul Auster tarafından söylenen; "Doğru insan, yanlış zaman. Doğru zaman, yanlış insan. İşte hayat böyle oyunlar oynar her zaman." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Paul Auster hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.

Paul Auster şöyle söylemiş:
Doğru insan, yanlış zaman. Doğru zaman, yanlış insan. İşte hayat böyle oyunlar oynar her zaman.

Sözün incelemesi :
Bu sözde, hayatın karmaşıklığına ve belirsizliklerine vurgu yapılmaktadır. Söz, doğru insanın yanlış zamanda, doğru zamanın ise yanlış insanla kesiştiğini ifade etmektedir. Hayatın bazen beklenmedik sürprizlerle dolu olduğu ve istediğimiz gibi planlanamadığı anlatılmaktadır. İnsanların beklentileriyle gerçeklik arasında uyumsuzluklar yaşanabileceğini ve hayatta her zaman oyunlar oynandığını ifade etmektedir.
Önemli : "Doğru insan, yanlış zaman. Doğru zaman, yanlış insan. İşte hayat böyle oyunlar oynar her zaman." sözünün Paul Auster sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 9205 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Paul Auster kimdir?

Paul Auster Detay..

İlgi gören Paul Auster sözleri

Konu ve İçeriklerine Göre Demli Sözler..

Acı Adalet Ahlak Aile Sözleri Akıl Allah (cc) Amaç Anın Değeri Araç Arkası Sözler Aşk Sözleri Atasözü Ayrılık Baba Sözler Ben Söylemiştim Bilgelik Bilim Bilinç Çevre - Tabiat Çılgın Sözler Çözüm ve Düşünce Değişim Deneyim Denge ve Fırsat Dikkat ve Eylem Dini Sözler Dostluk Sözleri Dua Düşündürücü Duvar Yazıları Duygusal Sözler Eğer Eğitim Ekonomi Sözleri Eleştirel Empati Farklılık Gazel Gereksiz Gülümsemek Hata Hayal Gücü Hz. Muhammed (sav) Sözleri İçsel Sözler İfade İhanet İlham Verici İmtihan İnsan İlişkileri İntikam Kapak Sözler Kişisel Gelişim Kötülük Mantık Mevlana Sözleri Mustafa Kemal Atatürk Mutluluk Müzikle İlgili Sözler Öğüt Verici Sözler Ölümle İlgili Sözler Öngörü Önyargı Sabır Sağlık Sanat Şiirsel Söz Sorular Stres Susma Tartışma Tevazu Vatan Sözleri Yalnızlık Yaşam Zaman Zeka Zorluk

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler

Biyografiler

Heinrich Heine Hayatı ve Sözleri
Alman, Şair
12.13.1797 - 17.2.1856
Heinrich Heine

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q