28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Louis Aragon tarafından söylenen; " Ağzınızdan çıkanlara daima dikkat edin. Çünkü bir sözü unutmak bir yüzü unutmaktan çok daha uzun zaman alır. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Louis Aragon hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Ağzınızdan çıkanlara daima dikkat edin. Çünkü bir sözü unutmak bir yüzü unutmaktan çok daha uzun zaman alır. - Louis Aragon

Louis Aragon şöyle söylemiş:
Ağzınızdan çıkanlara daima dikkat edin. Çünkü bir sözü unutmak bir yüzü unutmaktan çok daha uzun zaman alır.

Sözün incelemesi :
Bu söz, söylediğimiz sözlere dikkat etmemiz gerektiğini vurguluyor. Çünkü bir sözü unutmak, bir yüzü unutmaktan daha uzun zaman alabilir. Bu nedenle söylediğimiz sözlerin olumlu ve yapıcı olmasına özen göstermeliyiz.
Önemli : "Ağzınızdan çıkanlara daima dikkat edin. Çünkü bir sözü unutmak bir yüzü unutmaktan çok daha uzun zaman alır." sözünün Louis Aragon sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 520 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Louis Aragon kimdir?

Louis Aragon Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Louis Aragon söylemiş olduğu Ağzınızdan çıkanlara daima dikkat edin. Çünkü bir sözü unutmak bir yüzü unutmaktan çok daha uzun zaman alır. sözünden ve yine Louis Aragon tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex