8 Aralık 2023 - Cuma

Zeynep Yıldız Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Avukat Zeynep Yıldız hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Zeynep Yıldız Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Zeynep Yıldız

Zeynep Yıldız - Zeynep Yıldız Milletvekili - 27.Dönem, Avukat
Doğum Tarihi : 1992
Zeynep YILDIZ Ankara/Keçiören -1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Uğur, anne adı Nilgün Avukat; İlk ve orta öğrenimini TED Ankara Kolejinde tamamladı. Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2014 yılında mezun oldu.

Uluslararası ölçekte hizmet veren bir hukuk bürosunda yöneticilik yaptı. Ardından bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette çalıştı. AK Parti teşkilatlarında görev almaya AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı ile başladı. AK Parti Gençlik Kolları 5. Dönem Genel Başkan Yardımcılığı ve Halkla İlişkiler Başkanlığı yaptı. AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi ile Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine seçildi. Aynı zamanda AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılığı görevini sürdürdü.

Kaynak:tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 394 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Avukat Zeynep Yıldız hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Zeynep Yıldız Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex