Tony Robbins - Tony Robbins Tony Robbins kimdir? Tony Robbins sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda ABD, Yaşam Koçu Tony Robbins hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Tony Robbins Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Anthony "Tony" Robbins Amerikan yaşam koçu ve yazar. O içinde Güç açığa ve içinde Dev uyandırmak, iyi onun infomercials ve kendi kendine yardım kitapları, Sınırsız Güç aracılığıyla tanındı.

2007 yılında, o Forbes dergisinin "Ünlü 100" listesinde seçildi. Forbes Robbins o yıl yaklaşık 30 $ milyon dolar kazandı tahmin.

Robbins Jim Rohn için seminerler teşvik kariyerine başladı. Robbins göre, Rohn değil yaşadığımız nasıl, mutluluk ve yaşam başarısı Elimizde ne sonucu değildir "öğretti. Ne biz sahip şeyler yapmak yaşam kalitesi en büyük fark yaratıyor. "

Daha sonra Robbins bir kendi kendine yardım antrenörü olarak kendi çalışmaya başladı. O NLP kurucularından John Grinder ile eğitim sonrası nöro-linguistik programlama (NLP) ve Hipnoz Ericksonian öğretti. 1983 yılında, Robbins Tolly Burkan adlı Firewalk öğrendim ve onun seminer içine dahil etmeye başladı.

Robbins, güçlü kamu tanıma ve kazançlı satış kazanıyor, onun kitap ve televizyon infomercials aracılığıyla bir "zirve performans antrenörü" olarak görev yaptığı hizmet terfi. O kendi kendine yardım audiotapes onun kişisel Power serisi reklam infomercials aracılığıyla geniş poz kazandı.

1997 yılında, o Robbins katılımcıların öğrenmek dedi ki Liderlik Akademisi seminerine başladı "onlar için olursa olsun onun / onu sorun ne olabilir, 'herkes' yardımcı olabilir birisi olarak kendini bir kimlik REATE." Robbins Öğrenme Ek sponsorluğunda seminer devresinde özellikli hoparlör. Robbins 2007 Teknoloji, Eğlence ve Tasarım (TED) toplantısında bir özellikli konuşmacı olarak ortaya çıktı. Ağustos 2012 itibarıyla, onun konuşma 6. en popüler TED konuşma oldu.

Robbins, kişisel, aile ve örgütsel psikoloji üzerinde duruluyor ve "insanlara yardım hepimizi karşı karşıya sorunların üstesinden gelmek için atılım stratejileri ve çözümleri bulmak için iddia Stratejik Müdahale Robbins-Madanes Merkezi ile ilgilenmektedir.

Not. Sayfada bulunması olası çeviri hatalarından dolayı, bu sayfa yeniden güncellenecektir.
Düzeltme geri bildiriminde bulunabilirsiniz.
Önemli : "Tony Robbins" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 1885 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Tony Robbins - Tony Robbins

Tony Robbins

ABD, Yaşam Koçu
Doğum Tarihi : 29 Şubat 1960
Balık Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler