Sermin Balık - Sermin Balık Sermin Balık kimdir? Sermin Balık sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşletmeci Sermin Balık hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Sermin Balık Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
1972 doğumlu Baba adı Mustafa anne adı Zülfiye'dir. İşletmeci. Tekstil Yüksekokulunu bitirdi. Kendisine ait medikal şirketinde üst düzey yönetici olarak çalıştı. Elazığspor Yönetim Kurulu ile birçok Sivil Toplum Kuruluşu üyesidir.

24. Dönemde Elazığ Milletvekili seçildi. 24. Dönemde İçişleri Komisyonu Üyeliği, Türkiye-Litvanya Dostluk Grubu Başkanlığı, Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerinin Araştırılarak Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırma Komisyonu üyeliği, Bilişim İnternet Araştırma Komisyon üyeliği ve Iğdır İl Koordinatör Milletvekilliği görevlerinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce bilen Balık, evli ve 2 çocuk annesidir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Sermin Balık" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 293 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Sermin Balık - Sermin Balık

Sermin Balık

Milletvekili - 27.Dönem, İşletmeci
Doğum Tarihi : 1972

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler