21 Şubat 2024 - Çarşamba

Bedri Serter Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, İşletmeci ve Yönetici Bedri Serter hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Bedri Serter Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Bedri Serter

Bedri Serter - Bedri Serter Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, İşletmeci ve Yönetici
Doğum Tarihi : 1960
Bedri SERTER İzmir - 1960 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Mehmet Nurettin, anne adı Sabahat. İş İnsanı, İşletmeci ve Yönetici; İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi.

1977 yılından itibaren mobilya sektöründe faaliyet gösteren aile şirketini yönetti. İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası gibi sivil toplum örgütlerinde aktif görevlerde bulunmasının yanı sıra, bölgenin önde gelen iş adamlarıyla Ege Genç İş Adamları Derneğinin kurucu üyeleri arasında yer aldı. Ege Bölgesi Sanayi Odasında komite üyeliği ve başkanlık görevlerinde bulundu. 2002 yılından bu yana aktif olarak üye olduğu Cumhuriyet Halk Partisinin çeşitli kademelerinde görev yaptı. 2004-2009 yılları arasında Konak Belediyesi Belediye Meclis Üyeliği ve Başkanvekilliği görevini yürüttü. 2015-2016 yılları arasında CHP İzmir İl Başkanlığı yaptı. Serter, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 68 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, İşletmeci ve Yönetici Bedri Serter hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Bedri Serter Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex