25 Şubat 2024 - Pazar

Rasmus Lerdorf Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Uzmanı Rasmus Lerdorf hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Rasmus Lerdorf Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Rasmus Lerdorf

Rasmus Lerdorf - Rasmus Lerdorf Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Uzmanı
Doğum Tarihi : 22 Kasım 1968
Yay Burcu
Rasmus Lerdorf (doğumu: 22 Kasım 1968), PHP web programlama dilinin mucidi ve Apache sunucu projesi programcısı Danimarka kökenli Kanadalıdır.

Eylül 2002'den beri, Yahoo'da Altyapı Mimarisi Mühendisi olarak çalışmaktadır.

2003 yılında the MIT Technology Review TR100 tarafından 35 yaş altı dünyanın en önemli 100 geliştiricilerinden biri olarak gösterilmiştir.

Kardeşleri Davild Elm ve Viktor Elm de kendisi gibi profesyonel futbolcudur. Rasmus Christian Rask Rasmus Christian Rask Kasım 1787 14 Kasım Danimarkalı dilbilimci filolog. Rasmus Lerdorf Rasmus Lerdorf 22 Kasım PHP web programlama dilinin mucidi ve Apache sunucu projesi programcısı Danimarka kökenli Kanadalıdır.
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 506 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Uzmanı Rasmus Lerdorf hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Rasmus Lerdorf Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex