6 Aralık 2023 - Çarşamba

Hakan Kahtalı Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Hakan Kahtalı hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hakan Kahtalı Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Hakan Kahtalı

Hakan Kahtalı - Hakan Kahtalı Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1966
Malatya - 1966 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Kemal, anne adı İnsaf. Okan Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümlerini bitirdi. 1988-1993 yıllarında İstanbul'da ticaret yaptı.1993-1998 yılları arasında Malatya'da özel sektörde yönetici olarak çalıştı.1998'den itibaren Malatya'da kurduğu şirketinde Doğu ve Güneydoğu Bölgelerinde hizmet veren ulusal gıda ve temizlik firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

AK Parti'nin kuruluşunda kurucu il yönetim kurulu üyeliği ve il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2014-2018 yılları arasında 2 dönem AK Parti Malatya İl Başkanlığı görevinde bulundu. 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Malatya Milletvekili olarak seçildi. İyi derecede Kürtçe ile orta derecede İngilizce ve Arapça bilen Kahtalı, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 190 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Hakan Kahtalı hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hakan Kahtalı Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex