Cavit Arı - Cavit Arı Cavit Arı kimdir? Cavit Arı sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Cavit Arı hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Cavit Arı Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Cavit ARI 14 Haziran 1968 de Antalya'da doğdu. Baba adı Hüseyin Anne adı Ayşena'dır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini 1989 yılında bitirdi.

Antalya Barosunda Avukatlık stajını tamamladı. Fiilen 1992 yılından itibaren Antalya barosuna kayıtlı olarak serbest Avukatlık yapmaktadır. Kendi meslek örgütünde Mesleğimizin sorunlarının çözümü noktasında görevler üstlendi. 2002 2004 tarihleri arasında Antalya Barosu Yönetim Kurulu üyeliği; 2004-2006 tarihleri arasında Antalya Barosu Başkan Yardımcılığı görevlerine seçildi. 2006 yılından buyana da aralıksız olarak Antalya Barosu Türkiye Barolar Birliği Delegesidir. 2009 Yılından yapılan yerel seçimlerde Antalya İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçildi ve 2014 yılına kadar Başkanlık görevini yürüttü. Bu görev süresi içerisinde Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı(Baka) nın kuruluşundan itibaren 5 yıl süre ile Yönetim kurulu üyeliği; 2 yıl süre ile de Antalya Organize Sanayi Müteşebbis heyeti üyeliği görevlerinde de bulundu.

Orta derecede İngilizce bilen Cavit ARI evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Cavit Arı" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 160 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Cavit Arı - Cavit Arı

Cavit Arı

Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 14 Haziran 1968
İkizler Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler