Zehra Yılmaz Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Türk Dizi ve Sinema Oyuncusu Zehra Yılmaz hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Zehra Yılmaz Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Zehra Yılmaz

Zehra Yılmaz  - Zehra Yılmaz Türk Dizi ve Sinema Oyuncusu
Doğum Tarihi : 30 Temmuz 1992
Aslan Burcu

Sayfayı Paylaş :

30 Temmuz 1992, Mersin tarihinde dünyaya gelmiştir. Türk dizi ve sinema oyuncusu. 2016 yılından itibaren Bodrum Masalı, Kara Yazı, Cennetin Gözyaşları, Kimse Bilmez, Gençliğim Eyvah gibi televizyon dizilerinde canlandırdığı roller ile tanındı.

Hayatı 1992 yılında Mersin´de doğdu. Dört yaşına kadar Mersin'in Anamur ilçesinde yaşadıktan sonra babasının işi nedeniyle ailesi ile Bakü´ye taşındı.Rus Koleji'nde öğrenim gördü; Azerice ve Rusça öğrendi. Yükseköğrenim görmek için Türkiye´ye döndü. Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi´nde oyunculuk eğitimi aldı. daha iyi kaynak gerekliOyunculuk kariyerine 2016 yılında yayınlanan Bodrum Masalı isimli dizisi canlandırdığı Rana karakteri ile başladı. Cennetin Gözyaşları dizisinde Melisa, Kalp Yarası dizisinde Betül karakterini canlandırdı. Baba Parası (2020) ve Zoraki Misafir(2021) adlı sinema filmlerinde rol aldı.

Kaynak: wikipedia.org

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 63

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..