Hacı Turan Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşletmeci, Yönetici Hacı Turan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Hacı Turan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Hacı Turan

Hacı Turan - Hacı Turan Milletvekili - 27.Dönem, İşletmeci, Yönetici
Doğum Tarihi : 15 Ocak 1968
Oğlak Burcu

Sayfayı Paylaş :

Hacı TURAN "15 Ocak 1968' de Kırşehir ili Mucur ilçesinde doğdu. İşletmeci, Yönetici; Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. İşletme alanında yüksek Lisansını yaptı. Aile şirketinde yöneticilik yapmaktadır. Üniversite yıllarında Milli Gençlik Vakfı Kayseri öğrenci başkanlığı görevini yürüttü. Meslek hayatına öğretmen olarak başlayan Turan 5 yıla yakın bu hizmete devam etti. Fazilet Partisi Kırşehir İl Başkanlığı, AK Parti Kırşehir İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

22. Dönem AK Parti Kırşehir Milletvekili seçildi. AK Parti teşkilatlarında birçok kere il koordinatörlüğü ve bölge koordinatörlüğü olarak görev aldı. 2015-2018 yılları arasında AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 27. Dönem milletvekili seçimlerinde Ankara'dan AK Parti milletvekili olarak Meclis'e giren Turan, Çevre Komisyonu Üyesidir. Arapça ve Fransızca'da bilen Turan, evli ve 3 çocuk babasıdır."

Kaynak:tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 74

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..