Yarın bombaların yerini genç şairler alacak, Göl kıyısında yürüyüşler, dostluk haftaları, Yarın bisiklet yarışları, Yaz akşamları mahalle içlerinden geçerek. Ama bugün yalnızca mücadele!
Wystan Hugh Auden - Wystan Hugh Auden Wystan Hugh Auden

Bu sayfa Wystan Hugh Auden tarafından söylenen; "Yarın bombaların yerini genç şairler alacak, Göl kıyısında yürüyüşler, dostluk haftaları, Yarın bisiklet yarışları, Yaz akşamları mahalle içlerinden geçerek. Ama bugün yalnızca mücadele!" sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Wystan Hugh Auden hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.

Wystan Hugh Auden şöyle söylemiş:
Yarın bombaların yerini genç şairler alacak, Göl kıyısında yürüyüşler, dostluk haftaları, Yarın bisiklet yarışları, Yaz akşamları mahalle içlerinden geçerek. Ama bugün yalnızca mücadele!

Önemli : "Yarın bombaların yerini genç şairler alacak, Göl kıyısında yürüyüşler, dostluk haftaları, Yarın bisiklet yarışları, Yaz akşamları mahalle içlerinden geçerek. Ama bugün yalnızca mücadele!" sözünün Wystan Hugh Auden sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 254 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Wystan Hugh Auden kimdir?

Wystan Hugh Auden Detay..

İlgi gören Wystan Hugh Auden sözleri

Konu ve İçeriklerine Göre Demli Sözler..

Acı Adalet Ahlak Aile Sözleri Akıl Allah (cc) Amaç Anın Değeri Araç Arkası Sözler Aşk Sözleri Atasözü Ayrılık Baba Sözler Ben Söylemiştim Bilgelik Bilim Bilinç Çevre - Tabiat Çılgın Sözler Çözüm ve Düşünce Değişim Deneyim Denge ve Fırsat Dikkat ve Eylem Dini Sözler Dostluk Sözleri Dua Düşündürücü Duvar Yazıları Duygusal Sözler Eğer Eğitim Ekonomi Sözleri Eleştirel Empati Farklılık Gazel Gereksiz Gülümsemek Hata Hayal Gücü Hz. Muhammed (sav) Sözleri İçsel Sözler İfade İhanet İlham Verici İmtihan İnsan İlişkileri İntikam Kapak Sözler Kişisel Gelişim Kötülük Mantık Mevlana Sözleri Mustafa Kemal Atatürk Mutluluk Müzikle İlgili Sözler Öğüt Verici Sözler Ölümle İlgili Sözler Öngörü Önyargı Sabır Sağlık Sanat Şiirsel Söz Sorular Stres Susma Tartışma Tevazu Vatan Sözleri Yalnızlık Yaşam Zaman Zeka Zorluk

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler

Biyografiler

Lucius Verus Hayatı ve Sözleri
Roma, İmparator
12.15.130 - ..169
Lucius Verus
Claude Debussy Hayatı ve Sözleri
Fransız, Besteci
8.22.1862 - 25.3.1918
Claude Debussy
Hans Georg Gadamer Hayatı ve Sözleri
Alman, Felsefeci
2.11.1900 - 13.3.2002
Hans Georg Gadamer

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q