25 Eylül 2023 - Pazartesi
Bu sayfa Ümit Yaşar Oğuzcan tarafından söylenen; " Unutma ki her seven isimsiz bir kahramandır. Unutma ki insan; sevebildiği kadar insandır. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Ümit Yaşar Oğuzcan hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Unutma ki her seven isimsiz bir kahramandır. Unutma ki insan; sevebildiği kadar insandır. - Ümit Yaşar Oğuzcan

Ümit Yaşar Oğuzcan şöyle söylemiş:
Unutma ki her seven isimsiz bir kahramandır. Unutma ki insan; sevebildiği kadar insandır.


Önemli : "Unutma ki her seven isimsiz bir kahramandır. Unutma ki insan; sevebildiği kadar insandır." sözünün Ümit Yaşar Oğuzcan sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 573 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Ümit Yaşar Oğuzcan kimdir?

Ümit Yaşar Oğuzcan Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Ümit Yaşar Oğuzcan söylemiş olduğu Unutma ki her seven isimsiz bir kahramandır. Unutma ki insan; sevebildiği kadar insandır. sözünden ve yine Ümit Yaşar Oğuzcan tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex