Öyle bir hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım. Öyle çok değerliymiş ki zaman, hep acele etmem bundandı anladım. İnsan, bir an önce kargaşasını kendine anlam veren bir düzene çevirmezse, yıldız doğurtamazsa karanlığına yok olacaktır.
Friedrich Nietzsche - Friedrich Nietzsche Friedrich Nietzsche

Bu sayfa Friedrich Nietzsche tarafından söylenen; "Öyle bir hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım. Öyle çok değerliymiş ki zaman, hep acele etmem bundandı anladım. İnsan, bir an önce kargaşasını kendine anlam veren bir düzene çevirmezse, yıldız doğurtamazsa karanlığına yok olacaktır." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Friedrich Nietzsche hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.

Friedrich Nietzsche şöyle söylemiş:
Öyle bir hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım. Öyle çok değerliymiş ki zaman, hep acele etmem bundandı anladım. İnsan, bir an önce kargaşasını kendine anlam veren bir düzene çevirmezse, yıldız doğurtamazsa karanlığına yok olacaktır.

Önemli : "Öyle bir hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım. Öyle çok değerliymiş ki zaman, hep acele etmem bundandı anladım. İnsan, bir an önce kargaşasını kendine anlam veren bir düzene çevirmezse, yıldız doğurtamazsa karanlığına yok olacaktır." sözünün Friedrich Nietzsche sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 1553 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Friedrich Nietzsche kimdir?

Friedrich Nietzsche Detay..

İlgi gören Friedrich Nietzsche sözleri

Konu ve İçeriklerine Göre Demli Sözler..

Acı Adalet Ahlak Aile Sözleri Akıl Allah (cc) Amaç Anın Değeri Araç Arkası Sözler Aşk Sözleri Atasözü Ayrılık Baba Sözler Ben Söylemiştim Bilgelik Bilim Bilinç Çevre - Tabiat Çılgın Sözler Çözüm ve Düşünce Değişim Deneyim Denge ve Fırsat Dikkat ve Eylem Dini Sözler Dostluk Sözleri Dua Düşündürücü Duvar Yazıları Duygusal Sözler Eğer Eğitim Ekonomi Sözleri Eleştirel Empati Farklılık Gazel Gereksiz Gülümsemek Hata Hayal Gücü Hz. Muhammed (sav) Sözleri İçsel Sözler İfade İhanet İlham Verici İmtihan İnsan İlişkileri İntikam Kapak Sözler Kişisel Gelişim Kötülük Mantık Mevlana Sözleri Mustafa Kemal Atatürk Mutluluk Müzikle İlgili Sözler Öğüt Verici Sözler Ölümle İlgili Sözler Öngörü Önyargı Sabır Sağlık Sanat Şiirsel Söz Sorular Stres Susma Tartışma Tevazu Vatan Sözleri Yalnızlık Yaşam Zaman Zeka Zorluk

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler

Biyografiler

Emre Özkan Hayatı ve Sözleri
Youtuber, Şarkıcı
9.3.1993 - 13.11.2018
Emre Özkan
Minna Antrim Hayatı ve Sözleri
ABD, Yazar
10.13.1861 - ..1950
Minna Antrim
Pearl Bailey Hayatı ve Sözleri
ABD, Şarkıcı, Aktrist
3.29.1918 - 17.8.1990
Pearl Bailey
Hugh White Hayatı ve Sözleri
ABD, Senatör
10.30.1773 - 10.4.1840
Hugh White
Cahit Arf Hayatı ve Sözleri
Türk, Matematikçi,
10.11.1910 - 26.12.1997
Cahit Arf

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q