28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Barış Manço tarafından söylenen; " İki küçük kol düğmesi, bütün bir aşk hikayesi, İki düğme iki ayrı kolda, bizim gibi ayrı yolda. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Barış Manço hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
İki küçük kol düğmesi, bütün bir aşk hikayesi, İki düğme iki ayrı kolda, bizim gibi ayrı yolda. - Barış Manço

Barış Manço şöyle söylemiş:
İki küçük kol düğmesi, bütün bir aşk hikayesi, İki düğme iki ayrı kolda, bizim gibi ayrı yolda.


Önemli : "İki küçük kol düğmesi, bütün bir aşk hikayesi, İki düğme iki ayrı kolda, bizim gibi ayrı yolda." sözünün Barış Manço sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1195 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Barış Manço kimdir?

Barış Manço Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Barış Manço söylemiş olduğu İki küçük kol düğmesi, bütün bir aşk hikayesi, İki düğme iki ayrı kolda, bizim gibi ayrı yolda. sözünden ve yine Barış Manço tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex