28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; " Hasedden kaçının. Çünkü o, ateşin odunu yakıp tükettiği gibi bütün hayırları tüketir. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Hasedden kaçının. Çünkü o, ateşin odunu yakıp tükettiği gibi bütün hayırları tüketir. - Hz.Muhammed (sav)

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:
Hasedden kaçının. Çünkü o, ateşin odunu yakıp tükettiği gibi bütün hayırları tüketir.


Önemli : "Hasedden kaçının. Çünkü o, ateşin odunu yakıp tükettiği gibi bütün hayırları tüketir." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 2324 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

DemliSözler.com

Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) söylemiş olduğu Hasedden kaçının. Çünkü o, ateşin odunu yakıp tükettiği gibi bütün hayırları tüketir. sözünden ve yine Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex