25 Eylül 2023 - Pazartesi
Bu sayfa Ahmet Kerim Aktan tarafından söylenen; " Güzelleşin be oğlum, ölene kadar en iyi hayattasınız. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Ahmet Kerim Aktan hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Güzelleşin be oğlum, ölene kadar en iyi hayattasınız. - Ahmet Kerim Aktan

Ahmet Kerim Aktan şöyle söylemiş:
Güzelleşin be oğlum, ölene kadar en iyi hayattasınız.

Sözün incelemesi :
Bu sözde, kişiye yönelik bir ifade kullanılarak bir nevi teşvik veya ilham verilmektedir. Sözün içeriği, kişiye güzellik kazanmasının ve hayatlarının en iyi dönemini yaşamalarının vurgulanmasıdır. Söz, yaşamın değerini ve yaşam süresi boyunca güzellikleri deneyimleme fırsatını ön plana çıkarmaktadır.
Önemli : "Güzelleşin be oğlum, ölene kadar en iyi hayattasınız." sözünün Ahmet Kerim Aktan sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 674 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

DemliSözler.com

Bu sayfa Ahmet Kerim Aktan söylemiş olduğu Güzelleşin be oğlum, ölene kadar en iyi hayattasınız. sözünden ve yine Ahmet Kerim Aktan tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex