Evet sen değerlisin; Çünkü seni Yaratan senden bir tane yarattı. Beni de bu kadar hoyrat kullanma. Unutma ki; Beni Yaratan da benden bir tane yarattı.
Turgut Özal - Turgut Özal Turgut Özal

Bu sayfa Turgut Özal tarafından söylenen; "Evet sen değerlisin; Çünkü seni Yaratan senden bir tane yarattı. Beni de bu kadar hoyrat kullanma. Unutma ki; Beni Yaratan da benden bir tane yarattı." sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Turgut Özal hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.

Turgut Özal şöyle söylemiş:
Evet sen değerlisin; Çünkü seni Yaratan senden bir tane yarattı. Beni de bu kadar hoyrat kullanma. Unutma ki; Beni Yaratan da benden bir tane yarattı.

Önemli : "Evet sen değerlisin; Çünkü seni Yaratan senden bir tane yarattı. Beni de bu kadar hoyrat kullanma. Unutma ki; Beni Yaratan da benden bir tane yarattı." sözünün Turgut Özal sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 381 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Turgut Özal kimdir?

Turgut Özal Detay..

İlgi gören Turgut Özal sözleri

Konu ve İçeriklerine Göre Demli Sözler..

Acı Adalet Ahlak Aile Sözleri Akıl Allah (cc) Amaç Anın Değeri Araç Arkası Sözler Aşk Sözleri Atasözü Ayrılık Baba Sözler Ben Söylemiştim Bilgelik Bilim Bilinç Çevre - Tabiat Çılgın Sözler Çözüm ve Düşünce Değişim Deneyim Denge ve Fırsat Dikkat ve Eylem Dini Sözler Dostluk Sözleri Dua Düşündürücü Duvar Yazıları Duygusal Sözler Eğer Eğitim Ekonomi Sözleri Eleştirel Empati Farklılık Gazel Gereksiz Gülümsemek Hata Hayal Gücü Hz. Muhammed (sav) Sözleri İçsel Sözler İfade İhanet İlham Verici İmtihan İnsan İlişkileri İntikam Kapak Sözler Kişisel Gelişim Kötülük Mantık Mevlana Sözleri Mustafa Kemal Atatürk Mutluluk Müzikle İlgili Sözler Öğüt Verici Sözler Ölümle İlgili Sözler Öngörü Önyargı Sabır Sağlık Sanat Şiirsel Söz Sorular Stres Susma Tartışma Tevazu Vatan Sözleri Yalnızlık Yaşam Zaman Zeka Zorluk

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler

Biyografiler

Heinrich Heine Hayatı ve Sözleri
Alman, Şair
12.13.1797 - 17.2.1856
Heinrich Heine
Margaret Mead Hayatı ve Sözleri
ABD, İnsanbilimci
12.16.1901 - 15.11.1978
Margaret Mead

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q