28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen; " Dünyaya fazla bağlanma ki Allah seni sevsin; İnsanların elindekilere göz dikme ki insanlar seni sevsin. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Hz.Muhammed (sav) hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Dünyaya fazla bağlanma ki Allah seni sevsin; İnsanların elindekilere göz dikme ki insanlar seni sevsin. - Hz.Muhammed (sav)

Hz.Muhammed (sav) şöyle söylemiş:
Dünyaya fazla bağlanma ki Allah seni sevsin; İnsanların elindekilere göz dikme ki insanlar seni sevsin.


Önemli : "Dünyaya fazla bağlanma ki Allah seni sevsin; İnsanların elindekilere göz dikme ki insanlar seni sevsin." sözünün Hz.Muhammed (sav) sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 870 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

DemliSözler.com

Bu sayfa Hz.Muhammed (sav) söylemiş olduğu Dünyaya fazla bağlanma ki Allah seni sevsin; İnsanların elindekilere göz dikme ki insanlar seni sevsin. sözünden ve yine Hz.Muhammed (sav) tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex