28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Friedrich Nietzsche tarafından söylenen; " Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Friedrich Nietzsche hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür. - Friedrich Nietzsche

Friedrich Nietzsche şöyle söylemiş:
Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür.


Önemli : "Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür." sözünün Friedrich Nietzsche sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1534 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Friedrich Nietzsche kimdir?

Friedrich Nietzsche Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Friedrich Nietzsche söylemiş olduğu Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür. sözünden ve yine Friedrich Nietzsche tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex