25 Eylül 2023 - Pazartesi
Bu sayfa Nazan Bekiroğlu tarafından söylenen; " Çünkü dedi Züleyha; Güzelliğin bir derin kuyu senin. Bir düşenin kurtuluşu kolay olmaz. Ne mutlu kalbine sen düşene ve ne mutlu sen'in kalbine düşene. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Nazan Bekiroğlu hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Çünkü dedi Züleyha; Güzelliğin bir derin kuyu senin. Bir düşenin kurtuluşu kolay olmaz. Ne mutlu kalbine sen düşene ve ne mutlu sen'in kalbine düşene. - Nazan Bekiroğlu

Nazan Bekiroğlu şöyle söylemiş:
Çünkü dedi Züleyha; Güzelliğin bir derin kuyu senin. Bir düşenin kurtuluşu kolay olmaz. Ne mutlu kalbine sen düşene ve ne mutlu sen'in kalbine düşene.


Önemli : "Çünkü dedi Züleyha; Güzelliğin bir derin kuyu senin. Bir düşenin kurtuluşu kolay olmaz. Ne mutlu kalbine sen düşene ve ne mutlu sen'in kalbine düşene." sözünün Nazan Bekiroğlu sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 659 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Nazan Bekiroğlu kimdir?

Nazan Bekiroğlu Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Nazan Bekiroğlu söylemiş olduğu Çünkü dedi Züleyha; Güzelliğin bir derin kuyu senin. Bir düşenin kurtuluşu kolay olmaz. Ne mutlu kalbine sen düşene ve ne mutlu sen'in kalbine düşene. sözünden ve yine Nazan Bekiroğlu tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex