25 Eylül 2023 - Pazartesi
Bu sayfa Necip Fazıl Kısakurek tarafından söylenen; " Biz; ayakları şişene kadar namaz kılan peygamberin, gözleri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Necip Fazıl Kısakurek hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Biz; ayakları şişene kadar namaz kılan peygamberin, gözleri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz. - Necip Fazıl Kısakurek

Necip Fazıl Kısakurek şöyle söylemiş:
Biz; ayakları şişene kadar namaz kılan peygamberin, gözleri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz.


Önemli : "Biz; ayakları şişene kadar namaz kılan peygamberin, gözleri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz." sözünün Necip Fazıl Kısakurek sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1212 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Necip Fazıl Kısakurek kimdir?

Necip Fazıl Kısakurek Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Necip Fazıl Kısakurek söylemiş olduğu Biz; ayakları şişene kadar namaz kılan peygamberin, gözleri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz. sözünden ve yine Necip Fazıl Kısakurek tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex