25 Eylül 2023 - Pazartesi
Bu sayfa Ahmet Kerim Aktan tarafından söylenen; " Bende hakkı olan, sevildiği güne saysın. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Ahmet Kerim Aktan hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Bende hakkı olan, sevildiği güne saysın. - Ahmet Kerim Aktan

Ahmet Kerim Aktan şöyle söylemiş:
Bende hakkı olan, sevildiği güne saysın.

Sözün incelemesi :
Bu sözde, bir kişiye hakkını verilmesi ve sevildiği günlere değer verilmesi gerektiği vurgulanıyor. Söz, insanların hak ettikleri sevgi ve değeri almayı hak ettiklerini ifade ediyor. Aynı zamanda, sevgi dolu günlerin sayılmasının önemine dikkat çekiliyor.
Önemli : "Bende hakkı olan, sevildiği güne saysın." sözünün Ahmet Kerim Aktan sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 2494 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

DemliSözler.com

Bu sayfa Ahmet Kerim Aktan söylemiş olduğu Bende hakkı olan, sevildiği güne saysın. sözünden ve yine Ahmet Kerim Aktan tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex