28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Sezen Aksu tarafından söylenen; " Ağladığımı gözüne sokmuyorum diye bana sen çok mutlusun diyemezsin. Çünkü acı hissedilmeyi değil, saklanmayı talep eder. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Sezen Aksu hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Ağladığımı gözüne sokmuyorum diye bana sen çok mutlusun diyemezsin. Çünkü acı hissedilmeyi değil, saklanmayı talep eder. - Sezen Aksu

Sezen Aksu şöyle söylemiş:
Ağladığımı gözüne sokmuyorum diye bana sen çok mutlusun diyemezsin. Çünkü acı hissedilmeyi değil, saklanmayı talep eder.


Önemli : "Ağladığımı gözüne sokmuyorum diye bana sen çok mutlusun diyemezsin. Çünkü acı hissedilmeyi değil, saklanmayı talep eder." sözünün Sezen Aksu sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1057 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Sezen Aksu kimdir?

Sezen Aksu Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Sezen Aksu söylemiş olduğu Ağladığımı gözüne sokmuyorum diye bana sen çok mutlusun diyemezsin. Çünkü acı hissedilmeyi değil, saklanmayı talep eder. sözünden ve yine Sezen Aksu tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex