28 Kasım 2023 - Salı
Bu sayfa Mustafa Kemal Atatürk tarafından söylenen; " Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunmaz. " sözünden ve sizin için seçilen sözlerden oluşmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk hakkında daha fazla bilgi ve söz için tıklayınız.
Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunmaz. - Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk şöyle söylemiş:
Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunmaz.


Önemli : "Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunmaz." sözünün Mustafa Kemal Atatürk sözü olmadığını veya içeriğinde hata olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz.. Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 789 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Mustafa Kemal Atatürk kimdir?

Mustafa Kemal Atatürk Detay..
DemliSözler.com

Bu sayfa Mustafa Kemal Atatürk söylemiş olduğu Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunmaz. sözünden ve yine Mustafa Kemal Atatürk tarafından söylenen sözlerden oluşmaktadır. Ayrıca sayfamız DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş içeriğini barındırmaktadır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex