GTA 6 fragmanı rekor kırdı! 2 saatte 15 milyon izlenme

Sayfamızda GTA 6 fragmanı rekor kırdı! 2 saatte 15 milyon izlenme isimli içerik Oyun kategorisinde Admin tarafından kaleme alınmıştır.

GTA 6 fragmanı rekor kırdı! 2 saatte 15 milyon izlenme

Grand Theft Auto 6, 12 yıl aradan sonra nihayet duyuruldu. Rockstar Games'in efsanevi serisinin yeni oyunu, 2 saat içinde 15 milyondan fazla izlenme rakamına ulaşarak oyun dünyasını salladı. Fragman, oyunun yeni grafik motoru RAGE'in gücünü gözler önüne serdi.
GTA 6'nın Fragmanı, Oyun Dünyasını Salladı
Rockstar Games'in efsanevi serisi Grand Theft Auto'nun yeni oyunu GTA 6, fragmanının yayınlanmasıyla oyun dünyasını salladı. Fragman, 2 saat içinde 15 milyondan fazla izlenerek YouTube tarihinde rekor kırdı.

Fragman, oyunun Vice City'de geçtiğini gösteriyor. Fragmanda, Lucia isimli bir karakterin yanı sıra, motosikletler, arabalar ve silahlar gibi oyunun çeşitli unsurları yer alıyor.

GTA 6 Fragmanı, Sızıntılar Üzerine Erken Yayınlandı
Rockstar Games'in efsanevi serisi Grand Theft Auto'nun yeni oyunu GTA 6'nın fragmanı, oyun görüntülerinin sızmasının ardından erken yayınlandı. Fragman, 2 saat içinde 15 milyondan fazla izlenme alarak YouTube tarihinde rekor kırdı.

GTA 6, 2025 yılında piyasaya sürülecek.

Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 150 görüntüleme aldı.
İçeriğe ilk yorumu siz bırakın! :)

İçeriğe Yorum Yapın

İÇERİKLER

Ben yeni bir yıl istiyorum
Şiirler
Ben yeni bir yıl istiyorum

ben yeni bir yıl istiyorum
umutların olmadığı
çünkü bütün umutların
gerçekleştiği bir yıl olsun

ben yeni bir yıl istiyorum
çocukların ölmediği
çiçekli çimler üzerinde
koşsunlar cıvıltılarıyla

Devamı..
Toyota'nın Katı Hal Batarya Teknolojisi, Elektrikli Araç Pazarında Yeni Bir Dönem Başlatabilir
Haber
Toyota'nın Katı Hal Batarya Teknolojisi, Elektrikli Araç Pazarında Yeni Bir Dönem Başlatabilir

Toyota, elektrikli araç (EA) pazarında çığır açan bir gelişmeyi duyurarak, tek bir şarjla 1200 kilometre menzil sunan yeni bir katı hal batarya teknolojisini tanıttı. Bu yenilik, Toyota'yı EA pazarının lideri konumuna getiriyor ve menzil endişesini gidererek sektörü kökten değiştirme potansiyeli taşıyor.

Devamı..
İnsan Olmanın Önemi: Millet, Din, Dil Fark Etmez
Makaleler
İnsan Olmanın Önemi: Millet, Din, Dil Fark Etmez

İnsan Olmanın Önemi
Dünya, farklı milletlerden, dinlerden, dillerden ve kültürlerden insanların bir arada yaşadığı bir yerdir. Bu çeşitlilik, dünyanın zenginliğini ve güzelliğini oluşturur. Ancak, bu çeşitlilik aynı zamanda çatışma ve ayrımcılığa da yol açabilir.

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler

Konu ve İçeriklerine Göre Demli Sözler..

Acı Adalet Ahlak Aile Sözleri Akıl Allah (cc) Amaç Anın Değeri Araç Arkası Sözler Aşk Sözleri Atasözü Ayrılık Baba Sözler Ben Söylemiştim Bilgelik Bilim Bilinç Çevre - Tabiat Çılgın Sözler Çözüm ve Düşünce Değişim Deneyim Denge ve Fırsat Dikkat ve Eylem Dini Sözler Dostluk Sözleri Dua Düşündürücü Duvar Yazıları Duygusal Sözler Eğer Eğitim Ekonomi Sözleri Eleştirel Empati Farklılık Gazel Gereksiz Gülümsemek Hata Hayal Gücü Hz. Muhammed (sav) Sözleri İçsel Sözler İfade İhanet İlham Verici İmtihan İnsan İlişkileri İntikam Kapak Sözler Kişisel Gelişim Kötülük Mantık Mevlana Sözleri Mustafa Kemal Atatürk Mutluluk Müzikle İlgili Sözler Öğüt Verici Sözler Ölümle İlgili Sözler Öngörü Önyargı Sabır Sağlık Sanat Şiirsel Söz Sorular Stres Susma Tartışma Tevazu Vatan Sözleri Yalnızlık Yaşam Zaman Zeka Zorluk

Biyografiler

Farrah Fawcett Hayatı ve Sözleri
ABD, Oyuncu
2.2.1947 - 25.6.2009
Farrah Fawcett

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q