Ziver Özdemir - Ziver Özdemir Ziver Özdemir kimdir? Ziver Özdemir sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, Elektrik Mühendisi Ziver Özdemir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ziver Özdemir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Ziver ÖZDEMİR 1965 Batman/Kışlak doğumlu, baba adı Bozo, anne adı Servet'tir. Elektrik Mühendisi, İş Adamı. Batman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı ve Yönetim Kurulu üyeliği, Batman Karşıyaka Spor Kulübü Başkanlığı, Batman Petrol Üniversitesi Kurma ve Geliştirme Vakfı Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini üstlendi.

1994-1998 yılları arasında Refah Partisi Batman İl Başkan Yardımcılığı yaptı. 18 Nisan 1999'da Fazilet Partisi Batman Belediye Başkan adayı oldu. 1999-2001 yılları arasında Fazilet Partisi Batman İl Müfettişliği yaptı. 2009'da Ak Parti Batman Belediye Başkan adayı oldu. 2009-2011 yılları arasında Batman Ak Parti il başkanlığı yaptı. 24. 25. ve 27. Dönemde Batman Milletvekili seçildi. KİT Komisyonu Başkanvekilliği, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyeliği ile Toplumsal Barış Yollarının Araştırılması ve Çözüm Sürecinin Değerlendirilmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu Üyeliği yaptı.

Ak Parti Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı yaptı. Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığında İl Koordinatörü Milletvekili olarak görev yapmaktadır. İyi düzeyde Kürtçe ve Türkçe, az düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Özdemir, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Ziver Özdemir" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 162 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Ziver Özdemir - Ziver Özdemir

Ziver Özdemir

Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, Elektrik Mühendisi
Doğum Tarihi : 1965

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler