21 Şubat 2024 - Çarşamba

Zeynel Özen Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Öğretmen Zeynel Özen hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Zeynel Özen Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Zeynel Özen

Zeynel Özen - Zeynel Özen Milletvekili - 27.Dönem, Öğretmen
Doğum Tarihi : 1957
Zeynel ÖZEN Kahramanmaraş / Afşin - 1957 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Ahmet, anne adı Ayşe. Öğretmen; Akşehir Öğretmen Okulundan 1976'da mezun oldu, aynı yıl öğretmenlik görevine başladı.

Çeşitli il ve ilçelerde 5 yıl öğretmenlik yaptı. Daha sonraki hayatına İsveç'te iş insanı olarak devam etti. İsveç'te Alevi Birlikleri Federasyonunun kurucu üyelerinden oldu. Yol TV'nin Kurucu İcra Kurulu Üyeliği ve Başkanlığını yaptı. Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonunun Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlendi. Çok iyi düzeyde İsveççe, Kürtçe ve orta düzeyde İngilizce bilen Özen, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 195 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Öğretmen Zeynel Özen hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Zeynel Özen Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex