3 Aralık 2023 - Pazar

Yücel Menekşe Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Yücel Menekşe hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Yücel Menekşe Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Yücel Menekşe

Yücel Menekşe - Yücel Menekşe Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1963
Yücel MENEKŞE Nevşehir - 1963 tarihinde dünyaya gelmiştir. baba adı Halil, anne adı Nazik. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu.Bilgisayar ve bilişim sektörü başta olmak üzere Millî Eğitim Bakanlığı iş birliği ile yürütülen meslek edindirme eğitim programlarında öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. Nevşehir'in ilk özel okulunda 17 yıl yönetim kurulu başkanı olarak görev aldı.

AK PARTİ Nevşehir İl Teşkilatının kuruluşundan itibaren aktif olarak görev aldı. 28 Mart 2004, 29 Mart 2009 ve 30 Mart 2014 tarihlerinde yapılan yerel seçimlerde Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyesi seçildi. 2004-2014 yılları arasında Nevşehir Belediye Başkanvekili olarak görev yaptı. Orta düzeyde İngilizce bilen Menekşe, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 47 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Yücel Menekşe hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Yücel Menekşe Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex