Vern Law - Vern Law Vern Law kimdir? Vern Law sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Beyzbol Oyuncusu Vern Law hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Vern Law Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Vernon Sanders Law Pittsburgh Pirates Major League Baseball (MLB) onaltı sezon oynadığı bir Amerikan eski beyzbol oyuncusu. 1950-1951 ve 1954-1967 tarihleri arasında oynadı.

Kanun 1948 yılında amatör olarak Pirates için imzalanan ve o büyük liglerde terfi ne zaman, 1950 yılına kadar kendi küçük lig iştiraklerinin üç oynadı

Law Meridian, Idaho 12 Mart 1930 tarihinde doğdu. O 1948 sezonu öncesi Pittsburgh Pirates tarafından imzalanmış ve küçük liglerde 1948 ve 1949 geçti.

Law O, bir sezon oynadı 1950 yılında Korsanlar için yaptığı büyük lig başlangıcını yaptı ve daha sonra 1960 yılında 1954 1951 den askeri servis, o 3.08 kazanılan koşu ortalaması ile 20-9 bir kazan-kayıp kaydı vardı. O, tam oyunlarda Ulusal Ligi açtı all-star takımı yaptı ve Cy Genç Ödülü bu sezon kazandı.1960 World Series yılında Korsanları New York Yankees yenmek yardım için iki oyun kazandı.

Onun ayak bileği ekibi 1960 flama perçinlemek kutluyor edildiği otobüs gezisinde sürekli kariyerinde bir yaralanma ile sona erdi. Law onun atış stilini değiştirmek zorunda ve sezonun geri kalanı ve World Series için acı içinde kondu. Çünkü onun zayıf ayak bileği, o Serisi sırasında yaptığı atış omuz arkasında bazı kas parçaladı. O yaralanma kış boyunca iyileşmek düşündüm, ama o yine aynı değildi.

Law 162-147 rekor kariyerine tamamladı. O hem katkılarından ve kapalı alan 1965 yılında Lou Gehrig Memorial Ödülü kazandı.

Law, 12 yaşında bir LDS diyakozsun yapılmış iki yıl sonra bir öğretmen oldu ve onun oynarken kariyeri boyunca 17. bir rahip rütbesi edildi, Kanun Korsan yayın Bob Prince tarafından takma "Deacon" ile etiketlenmiş. O LDS Kilisesi rütbesi rahiplik bir üyesi olduğundan Kanunu'na göre, eski Korsan takım arkadaşı Wally Westlake tarafından kendisine verildi.

Law Provo Lisesi (PHS) üniversite beyzbol takımının atış antrenörü (PHS oğlu baş antrenörü olan Brigham Young University karşısında yer alır), ve Latter-day Saints Kilisesi İsa Mesih aktif bir üyesidir . Halen Provo, Utah yaşıyor.

Kanun "Kazanan asla çıkar ve pes kazanır asla" ve söyleyerek yatırıldı olmuştur "diye sonra ilk dersini testi verir çünkü Deneyim sert bir öğretmendir."

Oğlu Vance Kanun ayrıca büyük liglerde oynadı.
Önemli : "Vern Law" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 721 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Vern Law - Vern Law

Vern Law

Beyzbol Oyuncusu
Doğum Tarihi : 12 Mart 1930
Balık Burcu

Vern Law Sözleri
Fazla Görüntülenen Sözleri

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler