Venus Williams - Venus Williams Venus Williams kimdir? Venus Williams sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda ABD, Tenisçi Venus Williams hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Venus Williams Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Venus Ebone Starr Williams (d. 17 Haziran 1980), ABD'li tenisçi. Bir başka şampiyon tenisçi Serena Williams'ın ablası.

2007 Wimbledon'da finalde Marion Bartoli'yi yenerek şampiyon oldu.Bu turnuvaya 23 numaralı seribaşı olarak katılan Williams, bu sonuçla, Wimbledon tarihinde şampiyon olan en alt sıradaki seribaşı oldu.
Doğum Tarihi 17 Haziran 1980 Venus Ebone Starr Williams 17 Haziran 1980 de Lynwood doğdu. Venus Williams bir başka şampiyon tenisçi Serena Williams ın ablası. Venus Williams 2007 Wimbledon da finalde Marion Bartoli yi yenerek şampiyon oldu. Bu turnuvaya 23 numaralı seribaşı olarak katılan Williams bu sonuçla Wimbledon tarihinde şampiyon olan en alt sıradaki seribaşı oldu.

Forum Alev Vanessa Williams Williams Kimdir. Böylece Williams bu yarışmada yer alan ilk bayan oldu. Bir süre sonra 1988 de plak şirketiyle anlaşma imzalayarak The Right Stuff adlı debut albümünü yayınladı. Albüm 500 000 den fazla sattı ve Williams bu albüm sonrasında 3 Grammy adaylığına gösterildi. Kısa süre sonra 1991 de The Comfort Zone albümünü yayınlayan Williams bu albümle büyük ses getirdiği gibi Save the Best for Last adlı şarkıyla 1992 de haftalarca zirveye oturdu. Bu başarıların ardından devamlı olarak hem televizyon serilerinde hem de müzik hayatında yer alan Williams son olarak Çirkin Betty adlı seride yer almaktadır.
wikipedia + kimkimdir.tv
Önemli : "Venus Williams" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 849 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Venus Williams - Venus Williams

Venus Williams

ABD, Tenisçi
Doğum Tarihi : 17 Haziran 1980
İkizler Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler