21 Şubat 2024 - Çarşamba

Vedat Demiröz Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Yeminli Mali Müşavir Vedat Demiröz hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Vedat Demiröz Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Vedat Demiröz

Vedat Demiröz - Vedat Demiröz Milletvekili - 27.Dönem, Yeminli Mali Müşavir
Doğum Tarihi : 1956
Vedat DEMİRÖZ Bitlis - 1956 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Mevlüt, anne adı Suphiye. Yeminli Mali Müşavir; Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi.

24, 25 ve 26. Dönemde Bitlis Milletvekili seçildi. 24. Dönemde Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcülüğü yaptı. AK PARTİ Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısıdır. Demiröz, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 102 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Yeminli Mali Müşavir Vedat Demiröz hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Vedat Demiröz Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex