Sibel Özdemir - Sibel Özdemir Sibel Özdemir kimdir? Sibel Özdemir sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Akademisyen Sibel Özdemir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Sibel Özdemir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Sibel ÖZDEMİR 10 Haziran 1979'da İstanbul'da doğdu. Baba adı Hüseyin, anne adı Makbule'dir. Akademisyen; Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi. Yüksek lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme (Finans) alanında, Doktorasını Marmara Üniversitesinde Uluslararası Ekonomi alanında tamamladı. İngiltere başta olmak üzere birçok Avrupa Üniversitesinde gerek öğrenci gerekse misafir öğretim üyesi olarak bulunma imkânı edindi. İstanbul'da farklı Üniversitelerde öğretim görevlisi, akademisyen olarak görev yaptı. Özellikle Avrupa Birliği Hukuku, Avrupa Birliği Ekonomi ve Ticaret Politikaları alanında dersler verdi ve akademik çalışmalarda bulundu.

26. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Parlamentoda göreve başladığı birinci dönemde Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Üyeliği ve ikinci dönemde Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyeliği ve Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulundu. KEFEK bünyesinde kurulan Yurtdışında Yaşayan ve Vatandaşlıktan İzinle Çıkmış Kadınların ve Ailelerin Sorunları ve Çözüm Önerileri Alt Komisyonu Üyeliği yaptı. Çok iyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Fransızca bilen Özdemir, bekârdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Sibel Özdemir" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 153 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Sibel Özdemir - Sibel Özdemir

Sibel Özdemir

Milletvekili - 27.Dönem, Akademisyen
Doğum Tarihi : 10 Haziran 1979
İkizler Burcu

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler