6 Aralık 2023 - Çarşamba

Serkan Özel Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Yazar Serkan Özel hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Serkan Özel Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Serkan Özel

Serkan Özel - Serkan Özel Yazar

Sıcak Ayaz ve Kapalı Gişe Yalnızlık adlı kitaplarının yazarı olan Serkan Özel 2013 yılında Destek Yayınları'ndan çıkarmış olduğu kitapları ile tanınmıştır. Özellikle 'Sıcak Ayaz' adlı kitabı ile ismini duyuran Serkan Özel, bu kitabı ile büyük çıkış yakalamıştır.

Serkan Özel'in 'Sıcak Ayaz' kitabı kitapseverler tarafından büyük beğeni toplamıştır. 'Sıcak Ayaz' kitabı çok satanlar listesinde üst sıralarda uzun süre yerini korumuştur.

Serkan Özel, 2014 yılında ikinci kitabı 'Kapalı Gişe Yalnızlık' adlı kitabını yine Destek Yayınları'ndan çıkardı. Serkan Özel ilk kitabı 'Sıcak Ayaz' gibi 'Kapalı Gişe Yalnızlık' adlı ikinci kitabı ile de başarısını sürdürdü. İkinci kitabı 'Kapalı Gişe Yalnızlık' çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer aldı.

Kaynak: sözkimin.com
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 1612 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Yazar Serkan Özel hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Serkan Özel Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex