Sabahat Özgürsoy Çelik - Sabahat Özgürsoy Çelik Sabahat Özgürsoy Çelik kimdir? Sabahat Özgürsoy Çelik sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Avukat Sabahat Özgürsoy Çelik hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Sabahat Özgürsoy Çelik Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Ankara - 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı İzzettin, anne adı Ayşe. Avukat; İlköğrenimini Vali Teoman İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini Osman Ötken Anadolu Lisesinde tamamladı. 2004 yılında da Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Yüksek lisans eğitimine Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Politikalar Ana Bilim Dalında devam etmektedir. 2004 - 2005 yılları arasında Hatay Barosunda stajını tamamlayıp aynı ilde serbest avukatlık yapmaya başladı. Hatay Barosu Kadın ve Çocuk Komisyonunda görev aldı.

2006 yılında AK Parti Antakya Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı, 2011-2013 yılları arasında AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı olarak Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı, 2013-2014 yılları arasında AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı olarak Seçim İşleri Başkanlığı, 2014-2015 yılları arasında AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı olarak Sosyal Politikalar Başkanlığı görevlerini yürüttü. 2015 yılında AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine başladı. 2018- 24.06.2018 AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulundu. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca bilen Çelik evli ve 4 çocuk annesidir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Sabahat Özgürsoy Çelik" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 205 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Sabahat Özgürsoy Çelik - Sabahat Özgürsoy Çelik

Sabahat Özgürsoy Çelik

Milletvekili - 27.Dönem, Avukat
Doğum Tarihi : 1982

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler