25 Şubat 2024 - Pazar

S. Saltuk Sermihan Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Yazar, Eğitmen S. Saltuk Sermihan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca S. Saltuk Sermihan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

S. Saltuk Sermihan

S. Saltuk Sermihan - S. Saltuk Sermihan Yazar, Eğitmen
Doğum Tarihi : 1986
1986 Haziranın sıcağında dünyanın soğuk yüzüyle tanıştı. Nefes alıp verdikçe yaşlandı. Yeri geldi gözleri yaşlandı. Yaşamayı, hüznü ve insanı sevdi. Kalemle suç ortağı oldu, satırları kirletti. Yüreğini ve insanlığı temiz tutmaya çalıştı. Okula gitti ders çalıştı, eğitim alanında iş kurdu insanlık için çalıştı. İş dünyasına ve eğitim dünyasına girdikten sonra çok fazla şey gördü, çok fazla şey duydu. Başarının mükemmel olmaktan değil, yürekli olmaktan geçtiğini gördükten sonra kitlelere ' Yüreğin varsa gel! ' söyleşisiyle ulaşmakta.

Söyleşi İçeriği:
Kararsız mısınız' Geleceğin belirsizliği sizi de yordu mu' Güzel günlerden umudunuzu kaybettiniz mi' Yaşamak yük mü oluyor' O zaman yüreğinizi alın gelin. Güzel günlere yürekli bir yolculuk sizi bekliyor.
kaynak: kendi tumblr sayfası
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 485 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Yazar, Eğitmen S. Saltuk Sermihan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca S. Saltuk Sermihan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex