Rıza Posacı - Rıza Posacı Rıza Posacı kimdir? Rıza Posacı sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi Rıza Posacı hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Rıza Posacı Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Rıza POSACI 1963 yılında Aydın Umurlu'da doğdu. Anne adı Rüksen baba adı Mahmut'tur. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu, Ziraat Mühendisi. 1989-1999 yılları arasında Umurlu Belediye Meclis Üyeliği yaptı, Encümen Üyeliği, Başkan Vekilliği, Anavatan Partisi İl Disiplin Kurulu 2. Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği, Damızlık Birliği Başkanlığı, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanlığı, Akçay Sağ Sahil Sulama Birliği Kuruculuğu ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttü.

1999-2004 ve 2009-2014 yılları arasında iki dönem Umurlu Belediye Başkanlığı görevine seçilen Rıza POSACI, AK Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2014 yerel seçimlerinde Aydın Efeler Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilen POSACI, Efeler Belediyesi AK Parti Grup Sözcüsü ve Aydın Belediyesi Tarım Komisyonu Üyeliği görevlerini yürüttü. 2007-2018 yılları arasında Aydın Ziraat Odası Başkanlığı ve Aydın Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanlığı yaptı. Rıza POSACI, 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Rıza Posacı" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 160 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Rıza Posacı - Rıza Posacı

Rıza Posacı

Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi
Doğum Tarihi : 1963

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler