25 Şubat 2024 - Pazar

Ramazan Samet Yılmaz Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Öğretmen, şair Ramazan Samet Yılmaz hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ramazan Samet Yılmaz Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Ramazan Samet Yılmaz

Ramazan Samet Yılmaz - Ramazan Samet Yılmaz Öğretmen, şair

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesine bağlı Kucak Köyü’nde ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Öğrenim hayatına Kucak Köyü ilköğretim Okulu Birleştirilmiş Sınıfı’nda başladı. Ortaokula Viranşehir Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda başladı. Daha sonra Eyüpnebi İlköğretim okulunda devam etti. Liseyi Viranşehir Fatih Sultan Mehmet Lisesi’nde tamamladı. 2011 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nü kazandı ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak mezun oldu.

Kaynak : https://1000kitap.com/yazar/ramazan-samet-yilmaz
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 336 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Öğretmen, şair Ramazan Samet Yılmaz hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ramazan Samet Yılmaz Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex