25 Şubat 2024 - Pazar

Rafet Zeybek Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Emekli Cumhuriyet Savcısı, Avukat Rafet Zeybek hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Rafet Zeybek Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Rafet Zeybek

Rafet Zeybek - Rafet Zeybek Milletvekili - 27.Dönem, Emekli Cumhuriyet Savcısı, Avukat
Doğum Tarihi : 1 Nisan 1962
Koç Burcu
Rafet ZEYBEK 1 Nisan 1962 yılında Serik İlçesi Tekke Köyünde doğdu. Baba adı Mustafa, anne adı Emine'dir. İlkokul ve Ortaokulu Tekke Köyünde, liseyi Antalya Çağlayan Lisesinde okudu. Emekli Cumhuriyet Savcısı, Avukat. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Antalya ve Ankara Adliyesinde Hakim ve Cumhuriyet Savcılığı stajı yaptı. 1990 yılında Ağrı Eleşkirt İlçesinde Cumhuriyet Savcısı olarak göreve başladı. Kayseri Akkışla, Çorum Osmancık, Adana Karataş, Muğla ve Antalya'da Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptı. 2015 yılında Antalya Cumhuriyet Savcısı iken emekli oldu. Emekli olduktan sonra Antalya Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yaptı. Orta düzeyde İngilizce bilen Zeybek, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 156 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Emekli Cumhuriyet Savcısı, Avukat Rafet Zeybek hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Rafet Zeybek Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex