25 Şubat 2024 - Pazar

Radiye Sezer Katırcıoğlu Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Uzmanı, Yönetici Radiye Sezer Katırcıoğlu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Radiye Sezer Katırcıoğlu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Radiye Sezer Katırcıoğlu

Radiye Sezer Katırcıoğlu - Radiye Sezer Katırcıoğlu Milletvekili - 27.Dönem, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Uzmanı, Yönetici
Doğum Tarihi : 1965
Radiye Sezer KATIRCIOĞLU Malatya - 1965 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Ahmet Şükrü, anne adı Hadiye. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Uzmanı, Yönetici; Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Atılım Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezinde Sosyal ve Kültürel Projeler Birimi Yöneticiliği görevinde bulundu. AK PARTİ Kocaeli İl Kadın Kollarında, AK PARTİ Genel Merkez Kadın Kollarında MKYK ve MYK Üyesi olarak görev aldı. Sivil Toplum Kuruluşları ve Aileden Sorumlu Komisyon Başkanı ve Halkla İlişkiler Başkanlığı yaptı. Yayımlanmış makale ve uygulanmış çalışmaları vardır. Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkili ebru sanatçısı olup uzun yıllar eğitici olarak çalıştı.

25. ve 26. Dönemde Kocaeli Milletvekili seçildi. Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı olarak görev yaptı. İyi düzeyde İngilizce bilen Katırcıoğlu, evli ve 2 çocuk annesidir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 226 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Uzmanı, Yönetici Radiye Sezer Katırcıoğlu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Radiye Sezer Katırcıoğlu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex