Mustafa Hidayet Vahapoğlu - Mustafa Hidayet Vahapoğlu Mustafa Hidayet Vahapoğlu kimdir? Mustafa Hidayet Vahapoğlu sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlaması Uzmanı, Subay Mustafa Hidayet Vahapoğlu hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Mustafa Hidayet Vahapoğlu Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Mustafa Hidayet VAHAPOĞLU Çorum / İskilip - 1956 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Mehmet Cemil, anne adı Emine. Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlaması Uzmanı, Subay; Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesini bitirdi. Eğitim Programları ve Öğretim Bilimleri alanında yüksek lisans, Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlaması alanında doktora yaptı. Görevinin gerekli kıldığı kurslar ile Milli Güvenlik Akademisini bitirdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri ve Millî Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliğinde muhtelif görevlerde bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Baş Danışmanlığı, MYK Üyeliği, Genel Sekreter Yardımcılığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Vahapoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Mustafa Hidayet Vahapoğlu" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 201 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Mustafa Hidayet Vahapoğlu - Mustafa Hidayet Vahapoğlu

Mustafa Hidayet Vahapoğlu

Milletvekili - 27.Dönem, Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlaması Uzmanı, Subay
Doğum Tarihi : 1956

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler