21 Şubat 2024 - Çarşamba

Mustafa Açıkgöz Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Eczacı Mustafa Açıkgöz hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Mustafa Açıkgöz Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Mustafa Açıkgöz

Mustafa Açıkgöz - Mustafa Açıkgöz Milletvekili - 27.Dönem, Eczacı
Doğum Tarihi : 1971
Mustafa AÇIKGÖZ Nevşehir - 1971 tarihinde dünyaya gelmiştir. baba adı Vehbi, anne adı Meliha. Eczacı; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi. 23 yıl serbest eczacı olarak çalıştı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üyelik ve yönetim kurulu üyeliği yaptı.

25 ve 26. Dönemde Nevşehir Milletvekili seçildi. 26. Dönemde TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi olarak görev aldı. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Açıkgöz, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 54 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Eczacı Mustafa Açıkgöz hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Mustafa Açıkgöz Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex