Murat Emir - Murat Emir Murat Emir kimdir? Murat Emir sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Tıp Doktoru ve Hukukçu Murat Emir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Murat Emir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Murat EMİR Malatya / Hekimhan 'da 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Ali, anne adı Şehriban. Tıp Doktoru ve Hukukçu; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Ankara Hastanesinde Göz Hastalıkları alanında ihtisas, Heidelberg Üniversitesinde Lazer Fiziği alanında yüksek lisans, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Tarihi ve Etik Bölümünde Sağlık Hukuku alanında doktora yaptı ve Bilim Doktoru unvanını aldı.

Çeşitli kamu hastanelerinde göz kliniği şefliği yaptı. Özel Emir Göz Hastalıkları Dal Merkezini kurdu. 25 ve 26. Dönemde Ankara Milletvekili seçildi. İyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilen Emir, 2 çocuk babasıdır.

Kaynak:tbmm.gov.tr
Önemli : "Murat Emir" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 194 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Murat Emir - Murat Emir

Murat Emir

Milletvekili - 27.Dönem, Tıp Doktoru ve Hukukçu
Doğum Tarihi : 1969

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler