Muhammet Müfit Aydın - Muhammet Müfit Aydın Muhammet Müfit Aydın kimdir? Muhammet Müfit Aydın sözleri, ve kısaca hayatı..

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Bürokrat Muhammet Müfit Aydın hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Muhammet Müfit Aydın Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş
Muhammet Müfit AYDIN Ağrı - 1954 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Mehmet Teki, anne adı Hayriye. Bürokrat; Anadolu Üniversitesi AÖF İş İdaresi Bölümünü bitirdi.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı taşra teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yaptı. Sakarya, Bursa Çevre ve Orman İl Müdürlüğü, Bursa İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcılığı ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 26. Dönemde Bursa Milletvekili seçildi. Çok iyi düzeyde Kürtçe, iyi düzeyde Arapça bilen Aydın, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr
Önemli : "Muhammet Müfit Aydın" hayatı ve sözleri hakkında hazırlanan bu sayfada bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya düzenleme istiyorsanız, geri bildirimde bulunabilirsiniz..
Teşekkür ederiz. demlisozler.com
Bu içerik 257 görüntüleme aldı.

Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Muhammet Müfit Aydın - Muhammet Müfit Aydın

Muhammet Müfit Aydın

Milletvekili - 27.Dönem, Bürokrat
Doğum Tarihi : 1954

BİYGORAFİLER ALFABETİK SIRALAMA

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z Q

İÇERİKLER

Yarın Başka Bir Dünya
Makaleler
Yarın Başka Bir Dünya

Güzel günlerdi diye başlayan cümleler eskide kaldı artık. Günler diye bir şey zaten yok. Asıl olan yaşadığını zannettiğin şuan. Evet ben bu yazıları yazarken ki anım ve senin bu yazıları okumakta olduğun an.. Başka bir zaman yok. Gelecek zaten yok. Ya geçmiş.. Geçmiş olsun. Bitti gitti..

Devamı..
sandığın kadar zor değil açıklaması
Şiirler
sandığın kadar zor değil açıklaması

sandığın kadar zor değil açıklaması
sandığın kadar az içinde biriktirdiklerin
sağlığın kadar yok önlemli hiç birşey
saflığın kadar yok özündeki herşey

Devamı..
Umut İpinde
Şiirler
Umut İpinde

Gün gelir unutulur verilen bütün vaatler
Gün gelir soyunur kabuğundan gerçekler
Önünde dururken her şeyin çıplaklığıyla
Görülmez olur gerçekler bütün gözler

Devamı..

İçerik Kategorileri..

Güncel Haber Hikayeler Makaleler Oyun Şiirler