21 Şubat 2024 - Çarşamba

Metin Emir Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayata adanmış demli sözler ve hayatlar

Sayfamızda Araştırmacı, Gazeteci, Borsa İstihbaratçısı Metin Emir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Metin Emir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, demli sözler, alıntılar, hayatlar, kim söylemiş

Metin Emir

Metin Emir - Metin Emir Araştırmacı, Gazeteci, Borsa İstihbaratçısı
Doğum Tarihi : 1991
Metin Emir, Ordu'nun Çamaş ilçesinde 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Türkiye'nin en büyük medya ve tv şirketinde çalışmıştır. Antalya'ya 5 yıl önemli bir medya görevi için gönderilmiştir. Yaptığı kehanetlerin neredeyse tamamı gerçekleşmiştir. Yaptığı paylaşımlar gündem olmuştur. Borsa istibarcısı olarak bilinir. Sosyal medya kullanıcıları yerli Simpson adını vermiştir.

Metin Emir, gazetecidir. Kendisini araştırmacı medya istihbaratçısı olarak tanımlamaktadır. Hayatına ve biyografisine ilişkin net bilgi bulunmamakla birlikte sosyal medyadaki kehanetleriyle ünlüdür.

Kaynak : haymanagazetesi.org & Edanur Bodur
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 313 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Araştırmacı, Gazeteci, Borsa İstihbaratçısı Metin Emir hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Metin Emir Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2024 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex